Hakkımızda

Denizli Profesyonel Öğrenci ve Eğitim Koçu

Merhabalar,

Ben İrem Uysal,  Pamukkale Üniversitesi Eğitim Fakültesi Matematik ve Fen Bilimleri Eğitimi Bölümü Fen Bilgisi Öğretmenliği lisans  programını tamamladım. Aynı zamanda İstanbul Üniversitesi Öğrenci ve Eğitim Koçluğu programını bitirdim.  Eğitim ve Öğrenci Koçluğuna profesyonel anlamda devam etme isteğimle Yeditepe Üniversitesi Profesyonel Eğitim ve Öğrenci Koçluğu programını da başarıyla tamamladım.  Koçluk sürecinde çalışacağım öğrencilerin farkındalığını  arttırıp onların hep  bir adım önde olmalarını sağlayacak olan EFT Uygulayıcılık programı ve NLP Temel Eğitimi programıyla alanımı ve kendimi geliştirdim.  Bu eğitimlere ek olarak Türk Beyin Takımı Akıl Zeka Oyunları Eğitmenliği, Yeditepe Üniversitesi Hafıza Teknikleri Eğitmenliği, Yeditepe Üniversitesi Anlayarak Hızlı Okuma Eğitmenliği programlarını başarıyla tamamlamış ve eğitmenlik yetkisiyle öğrencilerle çalışmalarımı bu alanlarda da sürdürmekteyim.

Özel ders tecrübem 4 yıllık olmakla birlikte farklı sınıf, farklı seviyelerde, sınava hazırlık öğrencilerimle bir araya gelerek çalışmalarımızı yürüttük, yürütüyoruz. Hedeflediğimiz başarılara adım adım ilerledik ve ulaştık.

Yollarımız kesiştiği taktirde önce neyi başarmak istediğimizi belirleyeceğiz sonra ona bağlı kalmayı amaçlayacağız. Daha sonra da hedefi gerçekleştirmek için atmamız gereken adımları planlayacağız. Birlikte endişesiz kontrollü bir süreçte tam kapasite ile çalışmalarımızı sürdüreceğiz.